Agronetto » Top Farms Głubczyce
4.8
14 opinii
Źródło: Google Maps
O nas
Mapa
Referencje
14

Top Farms Głubczyce

W 1995 roku zakładając Top Farms w Poznaniu zaczynaliśmy od dzierżawy gruntów rolnych w Siedlisku koło Nowej Soli. Dzisiaj jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości żywności oraz surowców i produktów dla przetwórstwa rolno – spożywczego, jak również liderem w produkcji materiału siewnego zbóż i traw, a także hodowli bydła mlecznego.

Działamy na obszarze ponad 30 tysięcy hektarów na terenie województw: Wielkopolskiego, Lubuskiego, Warmińsko – Mazurskiego, Pomorskiego, Opolskiego i Dolnośląskiego. Zasoby, którymi dysponujemy oraz najnowsze technologie i zaawansowane systemy zarządcze, a także wykorzystywanie efektów synergii wewnątrz Grupy, pozwalają nam na ciągłe zwiększanie wartości naszego przedsiębiorstwa i jego nieustanny rozwój. W naszych działaniach kierujemy się szczególną troską o środowisko naturalne stosując zintegrowany system ochrony roślin, przyjazne dla środowiska technologie uprawy i przetwórstwa.

Fundamentalne znaczenie ma dla nas współpraca w rozwoju społeczności lokalnych, gdzie podejmujemy wiele inicjatyw aktywnie wspierając szkoły, przedszkola, młodzieżowe kluby sportowe i domy kultury. Współpracujemy również z uczelniami rolniczymi, umożliwiając staże młodym ludziom pragnącym wiązać swoją przyszłość z działalnością rolniczą na terenie naszego kraju.

Największą wartością naszej Grupy jest z pewnością zespół wysoko wykwalifikowanych i z pasją realizujących swoje zawodowe powołanie współpracowników. Wspólnie określony i stosowany przez nas kodeks wartości jakim kierujemy się w Top Farms, oparty między innymi na uczciwości, rzetelności, zaufaniu i zaangażowaniu, stanowi fundament naszego sukcesu oraz rozwoju w przyszłości.

Nasze osiągnięcia byłyby niemożliwe bez wsparcia naszych wspaniałych klientów, przyjaciół i kooperantów. Dziękujemy za zaufanie którym nas Państwo obdarzacie, wybierając współpracę z nami. Państwa zadowolenie i satysfakcja jest potwierdzeniem sensu naszej pracy.


Misja i Kodeks Wartości

Misją grupy spółek TOP FARMS jest zachowanie pozycji wiodącego producenta wysokiej jakości żywności oraz surowców i produktów dla przetwórstwa rolno – spożywczego, jak również lidera w produkcji materiału siewnego zbóż i traw, a także hodowli bydła mlecznego.

TOP FARMS swoje sukcesy opiera na efektywnej pracy i doświadczeniu wysoko wykwalifikowanej kadry menedżerów i pracowników oraz na innowacyjnym podejściu do procesów i stosowaniu nowoczesnych technologii. Jesteśmy zorientowani na osiąganie systematycznego wzrostu wartości przedsiębiorstwa, stosowanie wysokich standardów rozwoju potencjału kadr, budowanie partnerskich relacji z kontrahentami, przy zapewnieniu dbałości o środowisko naturalne.
Rozwiń
Kontakt
W sprzedaży: 4 ogłoszenia
od 5 lat na Agronetto
Krystian Krechowiecki
Krystian Krechowiecki
Języki: polski
+48 77 485 ... Pokaż +48 77 485 30 56
+48 608 03... Pokaż +48 608 034 042
+48 600 28... Pokaż +48 600 289 127
Adres
Polska, opolskie, 48-100, Głubczyce, B.Chrobrego 23
Wyślij wiadomość
Proszę sprawdź numer telefonu: powinien być podany w formacie międzynarodowym i zawierać numer kierunkowy kraju
Kod kontrolny
Ogłoszenia Top Farms Głubczyce
Filtruj
Sortowanie: Data zamieszczenia ⬊
Data zamieszczenia ⬊ Data zamieszczenia ⬈ Od najtańszych Od najdroższych Rocznik - od najnowszych Rocznik - od najstarszych

4 ogłoszenia: Rezultat

Sortowanie: Data zamieszczenia ⬊
Data zamieszczenia ⬊ Data zamieszczenia ⬈ Od najtańszych Od najdroższych Rocznik - od najnowszych Rocznik - od najstarszych
Cena Rok Przebieg Moc
maszyna do formowania redlin Grimme GH 600 maszyna do formowania redlin Grimme GH 600
2
Kontakt z dealerem
85 000 zł EUR ≈ 19 980 €
Maszyna do formowania redlin
Rok 2020 Przebieg Moc
Polska, Głubczyce-Sady
maszyna do formowania redlin Grimme BASELIER 5.4 maszyna do formowania redlin Grimme BASELIER 5.4 maszyna do formowania redlin Grimme BASELIER 5.4
3
Kontakt z dealerem
45 000 zł EUR ≈ 10 580 €
Maszyna do formowania redlin
Rok 2007 Przebieg Moc
Polska, Głubczyce-Sady
sadzarka do ziemniaków Grimme GL36T sadzarka do ziemniaków Grimme GL36T sadzarka do ziemniaków Grimme GL36T
3
Kontakt z dealerem
109 000 zł EUR ≈ 25 620 €
Sadzarka do ziemniaków
Rok 2009 Przebieg Moc
Polska, Głubczyce-Sady
siewnik pneumatyczny Agricola siewnik pneumatyczny Agricola
2
Kontakt z dealerem
69 000 zł EUR ≈ 16 220 €
Siewnik pneumatyczny
Rok 2004 Przebieg Moc
Polska, Głubczyce